Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33521
Stary 14.08.2010, 15:25
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Widac, ze ma pomysl i go realizuje. Wiec komu nie wierzysz tak sprecyzuj.
  • Pomysł, żeby sprzedać kogo tylko się da, ściągnąć jakiś frajerów na ich miejsce i modlić się, żeby to wystarczyło jest realizowany już od czasów Tbilisi. A czy gość się nazywa Vidlićka, czy Bunoza - to akurat są detale.
  • Testowanie tabunów wypasaczy bydła, których dotychczasowa kariera to zwiedzanie słabych klubów egzotycznych lig - zaliczone.
  • Zapowiedzi powstania siatki skautów i bazy treningowej - też.
  • Zwalnianie trenera w trakcie rundy bez wcześniejszego znalezienia następcy, tymczasowi trenerzy - no, ba!
  • Nawet kompromitujący, choć niezapowiadany wpierdól w pucharach też ma swoją długą tradycję.

Naprawdę, nie widzę niczego nowego ani autorskiego w poczynaniach Basałaja - tylko stare dziadostwo. Fakt - zaliczył wszystko ekspresowo, to mu trzeba przyznać, ale niczym nowym nie zaskoczył ( może to i lepiej? ).

Ja wiem, że Bunoza jest tak niesamowicie pokraczny, że wydaje się być czymś zupełnie nowym, ale tylko dla ludzi którzy nie podziwiali w akcji takich orłów jak Vlastik-Plastik.
No dobra, Vidlićka był trochę lepszy, ale to akurat bez znaczenia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2010 o godz. 15:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując