Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 14.08.2010, 14:09
uwielbiam te piosenke Kultu-Dyplomata.Moge jej słuchac non-stop
http://www.youtube.com/watch?v=dYx6C1rABaM
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.08.2010 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując