|
Na realne wzmocnienia zimą się nie zapowiada.5 mln zarobiono, ok 1.5 wydano, czyli 1/3 - znany wiślacki standard, więc nie będzie z czego.
Zresztą tu nie trzeba czekać do zimy.Zobaczymy kto zostanie trenerem, dyrektorem sportowym,czy w końcu pojawi się choćby niewielka profesjonalna siatka skautów, zobaczymy co z pionem marketingowym.
To powie czy faktycznie idą zmiany czy po prostu powymieniali kilka osób a styl ten sam.
|