Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33517
Stary 14.08.2010, 13:56
Na realne wzmocnienia zimą się nie zapowiada.5 mln zarobiono, ok 1.5 wydano, czyli 1/3 - znany wiślacki standard, więc nie będzie z czego.
Zresztą tu nie trzeba czekać do zimy.Zobaczymy kto zostanie trenerem, dyrektorem sportowym,czy w końcu pojawi się choćby niewielka profesjonalna siatka skautów, zobaczymy co z pionem marketingowym.

To powie czy faktycznie idą zmiany czy po prostu powymieniali kilka osób a styl ten sam.
Odpowiedz cytując