Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17666
Stary 14.08.2010, 13:51
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Mam telefon w Play i chciałem skorzystać z promocji Środy z Orange. Sprawa jest taka, jak to wygląda spisywanie kodów z telefonu, czy kasjerka bierze do ręki telefon i spisuje, czy wystarczy jej podyktować z telefonu? Pytam jak to wygląda w praktyce.. Bo znajomy z Orange by wyslal mi tego smsa do mnie i mialbym go w komorce... Moze by sie nie zorientowala babka ;P
raczej napewno sie nie zorientuje ,bierze do reki i oglada ,jesli w sms bedzie widac od kogo ten sms to sobie na chwile zmien nazwe kontaktu na jakis nr 7222 takie cos dawniej w kfc takie walki robilismy z jakims napojem
.....
Odpowiedz cytując