StelmiOriginal napisał(a):

|
Mam pytanie. Mam telefon w Play i chciałem skorzystać z promocji Środy z Orange. Sprawa jest taka, jak to wygląda spisywanie kodów z telefonu, czy kasjerka bierze do ręki telefon i spisuje, czy wystarczy jej podyktować z telefonu? Pytam jak to wygląda w praktyce.. Bo znajomy z Orange by wyslal mi tego smsa do mnie i mialbym go w komorce... Moze by sie nie zorientowala babka ;P
|
raczej napewno sie nie zorientuje ,bierze do reki i oglada ,jesli w sms bedzie widac od kogo ten sms to sobie na chwile zmien nazwe kontaktu na jakis nr 7222 takie cos

dawniej w kfc takie walki robilismy z jakims napojem