kondzio7 napisał(a):

|
nie szanwony Markusie, tak powiedzial Basalaj bodajze. Spokojnie bedziesz sie mogl z moich nadziei smiac w zimie jesli nic sie nie bedzie dzialo. I sie tak nie goraczkuj bo Ci wkoncu zylka peknie.
|
Ależ ja jestem bardzo spokojny, mnie podobne gadanie, zapewnienia, obietnice od dawna "nie ruszają", w przeciwieństwie do wielu z Was.

Zresztą, nie martw się, jak uczy historia Cupiał do zimy jeszcze ze 115 razy zmieni plany i koncepcje, a podobne zapewnienia z ust obojętnie jakiego przedstawiciela Wisły też padną nie raz. Zapewne z tradycyjnym efektem.
PS. Osobiście najbardziej lubiłem "zimowe zapowiedzi" wzmocnień Jurczyńskiego - ten to przynajmniej umiał kłamać z gracją i pokerową miną.

Sądzę, że jeszcze długo nikt mu w tym nie dorówna...