Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 14.08.2010, 13:42
Luu... napisał(a):Wyświetl post
Sobiech ( przepłacony ale jak się ma pieniądze to można kupować co się chce za ile się chce)
może i przepłacony ale napewno bardziej sie opłaca kupic Sobiech który strzeli kilkanaście bramek w sezonie niż płacici kontrakty kilku bardzo cieniutkim obcokrajowcom
Odpowiedz cytując