Luu... napisał(a):

|
Sobiech ( przepłacony ale jak się ma pieniądze to można kupować co się chce za ile się chce)
|
może i przepłacony ale napewno bardziej sie opłaca kupic Sobiech który strzeli kilkanaście bramek w sezonie niż płacici kontrakty kilku bardzo cieniutkim obcokrajowcom