Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 14.08.2010, 13:39
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
A robił ktoś prawko w OES-ie? Jeżeli tak, to jak tam z nauką jazdy ?
Ja mogę o nich wypowiadać się w samych pozytywach. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale jeżeli masz taką możliwość to uderzaj do ich filii przy ul. Dietla.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując