Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33513
Stary 14.08.2010, 13:37
Po co nam beda wzmocnienia w zimie jesli tfutfutfu cznlowka nam odskoczy.nie ten Cupiał i nie te warunki co w 97/98 kiedy z 13miejsca wyszlismy na 3.nie mamy przewagi finansowej nad reszta czolowki,brak nam tez fachowcow coby znalezli dobrych grajkow.Diaz ze Śląska,Saidi,Manu,Deleu,Sobota itd. bardzo fajna gra.dlaczego nie u nas?
Odpowiedz cytując