Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33512
Stary 14.08.2010, 13:26
Cytat:
ej przeciez bylo mowione ze prawdziwe wzmocnienia beda w zimie przciez. Teraz sprzedaja, kupuja kogos jako uzupelnienie. To po co poniektorzy wylewaja tu swoje zale?
A kto Ci to zagwarantował? Zbymak?

Naprawdę, czasem ręce opadają: już tyle razy sprzedawano kibicom kit, że zimą to dopiero się wzmocnimy (aż ziemia będzie drżała!), a jak nie to latem, a potem, że znów zimą, znów latem, iż zadziwia mnie czasem ciągła naiwność dużego grona ludzi nadal bezkrytycznie wierzących w podobne zapewnienie.

Na chwilę obecną nasza rzekoma ofensywa transferowa to klęska i takie są fakty. Co więcej, nie ma żadnych mocnych sygnałów iż sprzedawanie najlepszych i zastępowanie ich dużo gorszymi, anonimowymi słabeuszami dobiegło końca.

Jak bardzo opłaca się zamiast wydawać kilkaset tysięcy Euro zamiast na kilku piłkarzy typu Bunoza, Palic, Cikos zrobić „komin” dla jednego, ale robiącego róznice gracza, pokazuje teraz Polonia i Smolarek.

Niestety nasi „geniusze” zamiast wydać pieniądze na jednego tego typu zawodnika, o którym nawet małe dziecko wie, że umiejętnościami i możliwościami wyraźnie przerasta całą ligę - szczególnie przy słabości scoutingu - wolą wydać je na 3-4 piłkarskie półprodukty i utrzymywanie stada kucharzy-półamatorów na testach.

Zapamiętajcie sobie, byście za jakiś czas znów nie płakali nad rozlanym mlekiem: Dopóki w klubie i u Cupiała wiele do powiedzenia będą mieć tacy „fachowcy” jak Zdzisiu, czy Rogala (jeszcze starego Koźmińskiego brakuje do stworzenia super tercetu), dopóty klub będzie prowadził chorą politykę kadrową i sportowo-finansową.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując