Cytat:
|
ej przeciez bylo mowione ze prawdziwe wzmocnienia beda w zimie przciez. Teraz sprzedaja, kupuja kogos jako uzupelnienie. To po co poniektorzy wylewaja tu swoje zale?
|
A kto Ci to zagwarantował? Zbymak?
Naprawdę, czasem ręce opadają: już tyle razy sprzedawano kibicom kit, że zimą to dopiero się wzmocnimy (aż ziemia będzie drżała!), a jak nie to latem, a potem, że znów zimą, znów latem, iż zadziwia mnie czasem ciągła naiwność dużego grona ludzi nadal bezkrytycznie wierzących w podobne zapewnienie.
Na chwilę obecną nasza rzekoma ofensywa transferowa to klęska i takie są fakty. Co więcej, nie ma żadnych mocnych sygnałów iż sprzedawanie najlepszych i zastępowanie ich dużo gorszymi, anonimowymi słabeuszami dobiegło końca.
Jak bardzo opłaca się zamiast wydawać kilkaset tysięcy Euro zamiast na kilku piłkarzy typu Bunoza, Palic, Cikos zrobić „komin” dla jednego, ale robiącego róznice gracza, pokazuje teraz Polonia i Smolarek.
Niestety nasi „geniusze” zamiast wydać pieniądze na jednego tego typu zawodnika, o którym nawet małe dziecko wie, że umiejętnościami i możliwościami wyraźnie przerasta całą ligę - szczególnie przy słabości scoutingu - wolą wydać je na 3-4 piłkarskie półprodukty i utrzymywanie stada kucharzy-półamatorów na testach.
Zapamiętajcie sobie, byście za jakiś czas znów nie płakali nad rozlanym mlekiem: Dopóki w klubie i u Cupiała wiele do powiedzenia będą mieć tacy „fachowcy” jak Zdzisiu, czy Rogala (jeszcze starego Koźmińskiego brakuje do stworzenia super tercetu), dopóty klub będzie prowadził chorą politykę kadrową i sportowo-finansową.