Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 14.08.2010, 13:04
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
to nie bylo zlosliwie zeby nie zasmiecac ,tylko to chyba jedyny temat jaki zostal w ktorym mozna pogadac sensownie bo polityka transferowa i inne to 70 % gimnazjum jest

http://www.youtube.com/watch?v=-0QHWaT-0b8
Wiem, wiem

Coach napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, że trafiony. Tylko czy ktoś tak kupuje ?
No ja dziś kupiłem właśnie to co masz w avatarze - Pokój z widokiem na wojnę.

Owszem - ściągnąć z warezu można za darmo, ale uznałem ze 7 zł to nie majątek, wesprzeć ulubioną wytwórnię trzeba.
Odpowiedz cytując