DominoForza napisał(a):

to nie bylo zlosliwie zeby nie zasmiecac ,tylko to chyba jedyny temat jaki zostal w ktorym mozna pogadac sensownie bo polityka transferowa i inne to 70 % gimnazjum jest
http://www.youtube.com/watch?v=-0QHWaT-0b8
|
Wiem, wiem
Coach napisał(a):

|
Pewnie, że trafiony. Tylko czy ktoś tak kupuje ?
|
No ja dziś kupiłem właśnie to co masz w avatarze - Pokój z widokiem na wojnę.
Owszem - ściągnąć z warezu można za darmo, ale uznałem ze 7 zł to nie majątek, wesprzeć ulubioną wytwórnię trzeba.