Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13777
Stary 14.08.2010, 10:56
Kiedy już założą ostatni maszt oświetleniowy, czego jeszcze będzie brakować, żeby w końcu dostać zgodę na grę przy 2 trybunach (C i E) ?
Odpowiedz cytując