Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33499
Stary 14.08.2010, 09:48
Jedyny gość który nie boi się mówić głośno o to co się dzieje w tym klubie- wolfy, zgadzam sie w 100% na razie działacze odpier** nam wyprzedaż najlepszych ogniw drużyny, teraz Diaz bo na nim jeszcze zarobią póżniej pewnie Małecki.
Odpowiedz cytując