Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33497
Stary 14.08.2010, 09:13
Saidi ponoc kosztowal 700 tys E. We wczesniejszym klubie oglosil strajk no to go sprzedali. Jak u nas byl taki zawodnik na testach co sie lenil to nikt go nie chcial. I slusznie
I widze ze dalej trwa ocenianie zawodnikow po jednym meczu i to jeszcze w TV
Ostatnio edytowane przez bódyń : 14.08.2010 o godz. 09:15.
Odpowiedz cytując