Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33493
Stary 14.08.2010, 08:49
wczoraj świetnie w meczu z Craxa zachował się ten nowy napastnik Śląska Diaz... na prawdę widać, że chłopak ma zmysł do strzelania bramek i poważnie włączył się do walki o koronę króla strzelców... może też powinniśmy iść tym tropem i szukać napastnika nie na Bałkanach a głownie w Ameryce Południowej?
Odpowiedz cytując