|
wczoraj świetnie w meczu z Craxa zachował się ten nowy napastnik Śląska Diaz... na prawdę widać, że chłopak ma zmysł do strzelania bramek i poważnie włączył się do walki o koronę króla strzelców... może też powinniśmy iść tym tropem i szukać napastnika nie na Bałkanach a głownie w Ameryce Południowej?
|