Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.08.2010, 00:04
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
O dziwo, w meczu nie zagrali podstawowi zawodnicy (którzy mieli wkrótce zostać sprzedani do belgijskiej Ostendy) Janik, Świętek i Wójtowicz (tego sprzedano Pogoni Szczecin). Jak ówczesny włodarz Wisły chciał "walczyć o zwycięstwo" bez trzech podstawowych zawodników Dlaczego po meczu w żaden sposób osobiście nie ustosunkował się do jego przebiegu cytując klasyka "ani me, ani be, ani kukuryku"...
dawno dawno temu czytałem wywiad z Voigtem bodajże w "Tempie" i akurat to dobrze zapamiętałem jak mówił że miał przeczucie piłkarze chcą sprzedać mecz i z trenerem zastanawiali sie co zrobić czy odsunąć większą ilość piłkarzy i zagrać młodymi , ale zrezygnowali z tego pomysłu bo wtedy dopiero mówiono by że Wisła odpuściła mecz.

taką On wersje w prasie przedstawiał nie mnie oceniać
alejasienieznam
Odpowiedz cytując