dawno dawno temu czytałem wywiad z Voigtem bodajże w "Tempie" i akurat to dobrze zapamiętałem jak mówił że miał przeczucie piłkarze chcą sprzedać mecz i z trenerem zastanawiali sie co zrobić czy odsunąć większą ilość piłkarzy i zagrać młodymi , ale zrezygnowali z tego pomysłu bo wtedy dopiero mówiono by że Wisła odpuściła mecz.
taką On wersje w prasie przedstawiał nie mnie oceniać