Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 13.08.2010, 23:36
Najlepszy były trener z kierunku zachodniego tj: Holandia, Hiszpania, może Francja (styl ofensywny). Jeżeli będzie to Włoch to tragedia... Dan ... może jednak nie - za dużo atletyki, za mało piłki, choć czasowo ktoś taki by się przydał. Simeone - niby ok ale trochę postrzelony. Jimenez idealny, ale to raczej fikcja. Tomek Kulawik, ok jako asystent, ale póki co byle nie na dłużej jako główny ... "gwiazdy" go zwolnią prędzej czy później, po za tym kulawa myśl szkoleniowa!

Od zawsze uważałem, że podstawa to zainwestować w dobrego trenera i dać popracować kilka lat. Profity sportowe, a za tym finansowe są potem na długie lata. Przed nami kluczowe dni na najbliższe lata. Liga nam już ucieka powoli.

Bez względu na nazwiska musi to być trener o podobnym wieku jak np Simeone czy Jimenez, z podobnymi wynikami, który wpoi na nowo grę bez piłki (szukanie gry non stop, żadne wykopy na aferę), ofensywny styl z atakiem pozycyjnym. W ten sposób z czasem w lidze można swobodnie ogrywać rywali, a w pucharach coś konkretnie pograć.