Incognito2192 napisał(a):

|
Ale żeby zaś od razu pisać o tym jako o wielkim nietuzinkowym geście? Poprosili go to dał drobne z tylnej kieszeni i tyle. Nie wiem czym się podniecać, żeby tak to opisywać.
|
Ale razem z przekazaniem koszulki to JEST wielki gest także materialnie(bo chyba tylko o sferze materialnej piszesz).
Wiesz, ile nasi kopacze muszą zapłacić, jeśli zachce im się np. rzucić koszulkę w trybuny czy zostawić sobie w domu? Z przekazaniem na aukcje jest zapewne to samo, więc szacunek dla Radka!
Jeśli coś nie pasuje to jeden z drugim kup komuś bilet na wyjazd i tyle.