Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6716
Stary 13.08.2010, 23:28
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Ale żeby zaś od razu pisać o tym jako o wielkim nietuzinkowym geście? Poprosili go to dał drobne z tylnej kieszeni i tyle. Nie wiem czym się podniecać, żeby tak to opisywać.
Ale razem z przekazaniem koszulki to JEST wielki gest także materialnie(bo chyba tylko o sferze materialnej piszesz).
Wiesz, ile nasi kopacze muszą zapłacić, jeśli zachce im się np. rzucić koszulkę w trybuny czy zostawić sobie w domu? Z przekazaniem na aukcje jest zapewne to samo, więc szacunek dla Radka!

Jeśli coś nie pasuje to jeden z drugim kup komuś bilet na wyjazd i tyle.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując