Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1244
Stary 13.08.2010, 23:05
Skorża to cieniutki trener, jego jedyny plus jest taki,że zna Janasa. Mieliśmy i mamy na tę ligę mocny skład i facet żadnych cudów z nim nie zrobił. Nie gloryfikujcie już go tak. Trener z niego żaden i zaraz na Legi się o tym przekonają. Póki co Walter ma spokój bo kibice dopisują,ale ci sami ludzie zaraz mu pojadą o trenerze co średni jest i przegrywa każdy ważny mecz. Ileż można znosić prestiżowe porażki. Problem Legii, widać,że w tym sezonie Walter zabezpieczył nas jeśli idzie spokojną walkę o MP. Dzięki Mariusz.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując