Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 13.08.2010, 23:05
"CZy Pterescu był na meczu "
Był i był zadowolony z atmosfery na meczu

Как вам сегодня болельщики команды?
Jak dzisiaj kibice drużyny ?
Сегодня они нам помогли, поддерживали команду. Слов нет. Так должно быть каждый раз!
DZisiaj nam pomogli , wspierali zespół.Słów niet( no comments) Tak powinno być za każdym razem!

Mówił też,że trzeba dobrze się przygotować do następnej potyczki z Khimki , będzie to mecz z kategorii najtrudniejszych


argument o braku wsparcia od kibicow z głowy,
jego zespol ma 8 pkt przewagi nad drugim zespołem ,
dostaje potężne pieniądze,
kto by zamieniał takie warunki na nasze warunki ?
ano tylko wariat , okaże się więc co i jak w poniedziałek
Powód: no bo tak
Ostatnio edytowane przez matti220 : 13.08.2010 o godz. 23:16.