"CZy Pterescu był na meczu

"
Był i był zadowolony z atmosfery na meczu
Как вам сегодня болельщики команды?
Jak dzisiaj kibice drużyny ?
Сегодня они нам помогли, поддерживали команду. Слов нет. Так должно быть каждый раз!
DZisiaj nam pomogli , wspierali zespół.Słów niet( no comments) Tak powinno być za każdym razem!
Mówił też,że trzeba dobrze się przygotować do następnej potyczki z Khimki , będzie to mecz z kategorii najtrudniejszych
argument o braku wsparcia od kibicow z głowy,
jego zespol ma 8 pkt przewagi nad drugim zespołem ,
dostaje potężne pieniądze,
kto by zamieniał takie warunki na nasze warunki ?
ano tylko wariat , okaże się więc co i jak w poniedziałek
