Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
reperandt
Member
Od: 10.2005
Offline
#
6712
13.08.2010, 22:20
Incognito2192
napisał(a):
http://www.***************/news/show..._gest_kapitana
Ależ się szarpnął nasz kapitan.
Wyjazd kosztuje 63zł więc tyle zapłacił, o co chodzi? Miał zapłacić 1000 zł skoro wyjazd kosztuje 63?
reperandt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do reperandt
Znajdź inne posty napisane przez reperandt