Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 13.08.2010, 21:08
RAF napisał(a):Wyświetl post
Nie moge zrozumiec zeby wydac 3 mln. euro na pilkarzy i zatrudnic... Macieja "Wypada przeprosic kibicow" Skorze. Zamiast zatrudnic dobrego szkoleniowca, bierze kolesia ktory byl tworca najwiekszej kompromitacji Wisly w Europie.

Czy aby największej ? Heniu chyba wygrał w tej konkurencji ...
Odpowiedz cytując