Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6704
Stary 13.08.2010, 20:53
Przejrzałem na oczy i chciałbym zwrócić honor wszystkim obrońcom Macieja S. Ten człowiek naprawdę kocha Wisłę. Nawet po zwolnieniu pracuje z myślą o naszych sukcesach.
Ostatnio edytowane przez Tarann : 13.08.2010 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując