Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
6704
13.08.2010, 20:53
Przejrzałem na oczy i chciałbym zwrócić honor wszystkim obrońcom Macieja S. Ten człowiek naprawdę kocha Wisłę. Nawet po zwolnieniu pracuje z myślą o naszych sukcesach.
Ostatnio edytowane przez Tarann : 13.08.2010 o godz. 20:56.
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann