smiejcie sie z Macieja z klasnu, zobaczymy jak wypadniemy z Groclinem, podejrzewam, że równie niemrawo.
Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy szydzili z Sobiecha i Smolarka, gdzie jestescie teraz

?
Niech Legia teraz sie dowie jak to jest mieć Pawełka w bramce.