Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1170
Stary 13.08.2010, 20:52
smiejcie sie z Macieja z klasnu, zobaczymy jak wypadniemy z Groclinem, podejrzewam, że równie niemrawo.

Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy szydzili z Sobiecha i Smolarka, gdzie jestescie teraz?


Niech Legia teraz sie dowie jak to jest mieć Pawełka w bramce.
Odpowiedz cytując