Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 13.08.2010, 20:48
Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze tak grajaca Polonia Warszawa da sobie odebrac dzisiaj 3pkt. Mowiłem, ze nie ma sie co podniecac wynikiem z Arsenalem bo liga wszystko zweryfikuje - i jak na razie tak sie wlasnie dzieje.
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Liga będzie ciekawsza.
Prawie jak angielska tam juz 6 a nawet 7 druzyn zaliczaja do odegrania waznej roli w rozpoczynajacym sie jutro sezonie
Odpowiedz cytując