Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 13.08.2010, 20:44
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Sparing a liga to dwie rozne bajki. Polonia mocna, Nasi nieskuteczni, tysiace strat i spalonych. Teraz sie obudzili ale to nic nie daje. Polonia powinna prowadzic 3:0, grac powinnismy 10 na 10. Tak to wyglada.
teraz to dwie rozne bajki, a jak czytam komentarze na forach, to wszyscy piszą, jakby to były najważniejsze mecze na świecie, nie mozna przegrać, zremisować, bo jestesmy słabi... wiec tak się pytam jak to jest? Te sparingi sa inną bajką, czy to mecze na serio jak to wszyscy sie jarają jej wynikami?

ups 2:0. Smolarek wykonał gest faszystowski
Odpowiedz cytując