Temat
:
Mieszkania w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
3
13.08.2010, 20:41
Witam ja mam do wynajęcia mieszkanie świeżo po remoncie dokładnie chodzi o Ruczaj 3 pokojowe...
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100