|
Prawda jest taka ze powinno byc 3:0. Spimy i nic wiecej. Za duzo strat. Polonia bedzie cholernie wysoko i Wisla,Lech czy Jaga musza sie ich bac. Trzeba im to przyznac.
Powinnismy grac 10 na 10.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|