Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.08.2010, 20:25. Mieszkania w Krakowie
Witam. Mam pytanie dotyczące mieszkań w Krakowie - otóż jestem studentem i poszukuję mieszkania. Nie wie ktoś przypadkiem o jakimś fajnym 2 pokojowym mieszkaniu w Północnym Krakowie do wynajęcia, ale bez pośrednika? Bo oferty w internecie (np gumtree) nie są satysfakcjonujące..
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.


Odpowiedz cytując