|
Witam. Mam pytanie dotyczące mieszkań w Krakowie - otóż jestem studentem i poszukuję mieszkania. Nie wie ktoś przypadkiem o jakimś fajnym 2 pokojowym mieszkaniu w Północnym Krakowie do wynajęcia, ale bez pośrednika? Bo oferty w internecie (np gumtree) nie są satysfakcjonujące..
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
|