harthausen napisał(a):

|
a co za różnica między Waszymi a Weszło?
|
Coz, jesli sadzisz ze portal ktory na samym poczatku spuszczal sie nad Lechem, a potem widzac reakcje ludu jechal po wszystkich jesli Nasz...to przykro
022 - Mow za siebie. Dla mnie Kowal to niczyj zawodnik. Taka ulepszona wersja Sypniewskiego. Kij z nim.
Mecz na remis i ten remis biore. Gramy tak sobie...wystarczy na 3/4 ligi, licze na progres.
Manu ma szybkosc, Cabral ma technike, Vrdoljak fajnie przerywa... ale nic wiecej nie maja , czyli czesc calosci ktora nic nie daje.