Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 13.08.2010, 20:05
harthausen napisał(a):Wyświetl post
a co za różnica między Waszymi a Weszło?
Coz, jesli sadzisz ze portal ktory na samym poczatku spuszczal sie nad Lechem, a potem widzac reakcje ludu jechal po wszystkich jesli Nasz...to przykro


022 - Mow za siebie. Dla mnie Kowal to niczyj zawodnik. Taka ulepszona wersja Sypniewskiego. Kij z nim.

Mecz na remis i ten remis biore. Gramy tak sobie...wystarczy na 3/4 ligi, licze na progres.

Manu ma szybkosc, Cabral ma technike, Vrdoljak fajnie przerywa... ale nic wiecej nie maja , czyli czesc calosci ktora nic nie daje.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 13.08.2010 o godz. 20:07.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując