Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 13.08.2010, 20:03
harthausen napisał(a):Wyświetl post
o tym, że Wasz nowy bramkarz cienki, to raczej Wy najbardziej u siebie płakaliście, dziś nawet ktoś z Waszych wpadł na pomysł, by go na łańcuchu 3 metrowym uwiązać, by do przodu nie wybiegał.

Swoich prostuj

Weszlo tez tak sadzi : http://www.weszlo.com/news/5385 Chyba ze masz na mysli alkoholika Kowalczyka, speca z Polsatu

Prostuj.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując