|
Po marności pozostałych.
Rybus o dziwo, chyba najlepszy z Legii. Manu za mało wykorzystywany, ale ma moc, której na pewno nie miał Radović czy Szałach. Vrdoljak również nienajgorzej. Cabral totalnie niewidoczny, pączek pewnie wejdzie potem. Zadziwił mnie siłą strzalu Borysiuk.
Jest cięzko, oby 0-0, ewentualnie wymęczone 1-0 dla naszych i jedziemy dalej.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|