Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 13.08.2010, 20:00
Po marności pozostałych.

Rybus o dziwo, chyba najlepszy z Legii. Manu za mało wykorzystywany, ale ma moc, której na pewno nie miał Radović czy Szałach. Vrdoljak również nienajgorzej. Cabral totalnie niewidoczny, pączek pewnie wejdzie potem. Zadziwił mnie siłą strzalu Borysiuk.

Jest cięzko, oby 0-0, ewentualnie wymęczone 1-0 dla naszych i jedziemy dalej.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując