Markus napisał(a):

Dziwię się też, że Basałaj nie szuka fachowego dyrektora sportowego zagranicą: Mielcarski czy tym bardziej Marek Koźmiński, który wsławił się kompletną klęską strategi prowadzenia klubu w Zabrzu, są słabymi kandydaturami. A Koźmiński wręcz dramatyczną.
|
Przecież to gość co nie potrafi sklecić zdania. I doprawdy nie wiem jakich rezultatów pracy można oczekiwać po takim jegomościu. Gada nie logicznie ale pewnie myśli logicznie

Pocieszny facet ale żeby od razu robić go odpowiedzialnym za tak ważny odcinek jak dyrektor sportowy. To jest właśnie Wisła, trener z nazwiskiem ale reszta to samouki,amatorzy.