Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17660
Stary 13.08.2010, 18:55
Stavanger napisał(a):Wyświetl post
Pilnie potrzebuję porady. Jak poradzić sobie z "ciałem obcym", które dostało się do oka? Nie mogę go usunąć najprostszą metodą poprzez łzawienie. Czy znacie jeszcze jakiś sposób czy muszę koniecznie udać się do lekarza?
Koniecznie do okulisty! Nic nie rób sam, bo oko to bardzo wrażliwy narząd!

Spróbuj czymś spłukać, najlepiej kroplami do oka, albo płynem do soczewek kontaktowych. A jeśli nie, to tylko lekarz.
Odpowiedz cytując