Stavanger napisał(a):

|
Pilnie potrzebuję porady. Jak poradzić sobie z "ciałem obcym", które dostało się do oka? Nie mogę go usunąć najprostszą metodą poprzez łzawienie. Czy znacie jeszcze jakiś sposób czy muszę koniecznie udać się do lekarza?
|
Koniecznie do okulisty! Nic nie rób sam, bo oko to bardzo wrażliwy narząd!
Spróbuj czymś spłukać, najlepiej kroplami do oka, albo płynem do soczewek kontaktowych. A jeśli nie, to tylko lekarz.