Stavanger napisał(a):

|
Pilnie potrzebuję porady. Jak poradzić sobie z "ciałem obcym", które dostało się do oka? Nie mogę go usunąć najprostszą metodą poprzez łzawienie. Czy znacie jeszcze jakiś sposób czy muszę koniecznie udać się do lekarza?
|
Próbuj trzeć w stronę nosa! nie w preciwnym kierunku.