Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17659
Stary 13.08.2010, 18:48
Stavanger napisał(a):Wyświetl post
Pilnie potrzebuję porady. Jak poradzić sobie z "ciałem obcym", które dostało się do oka? Nie mogę go usunąć najprostszą metodą poprzez łzawienie. Czy znacie jeszcze jakiś sposób czy muszę koniecznie udać się do lekarza?

Próbuj trzeć w stronę nosa! nie w preciwnym kierunku.
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując