Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 13.08.2010, 18:46
szkoda ze nie mozna bylo tego zauwazyc kolejke wstecz.. chlop rozegral drugi mecz (Diaz, ktory z Jaga nic nie gral) i juz krolem strzelcow, ten Nitibazooka pierwszy mecz i wymiatacz itp, skoro beda czolowymi graczami to sobie zapisze posty zeby nie bylo po raz kolejny wymowek kiedy ich okreslicie drewnami..

no wlasnie.. dlatego nie oceniam takze Diaza i tej bazzoki, bo jaki to ma sens? dzis piszecie ze to przyszle gwiazdy ligi.. po kilku kolejkach moze sie okazac co innego i wtedy co? wyzwiska i posty typu drewno itp.. dlatego tez nie oceniam Bunozy, Paljica i reszty, czy Manu czy Mezengi.. bo to kompletnie nie ma sensu, moglbym zaprzeczyc samemu sobie gdybym stwierdzil ze beda drewnami, i stwierdzil ze ten Diaz czy Bazooka beda wyrozniajacymi sie graczami ligi.. skad mam to wiedziec? po jednym, w niektorych przypadkach po 3 meczach w przebudowywanych zespolach? skoro Wy to wiecie.. to nie wyjdzcie potem na lekko stuknietych kiedy bedziecie pisac calkowicie co innego.. bo albo piszecie jedno.. albo skaczecie z kwiatka na kwiatek, a jesli tego chcecie uniknac to najlepszym sposobem jest wstrzymaniem sie z ocena (co najwyzej mozna napisac "w danym meczu zagral dobrze" a nie "to jest zajebisty zawodnik, rozwali lige" i to jest normalna ocena zawodnika.. po prostu niektorzy cos pisza pod wplywem impulsu,.. i to jest najgorsze co u czlowieka moze byc (przez to wiele osob popelnialo bledy) ilez to osob wysmiewalo wielu zawodnikow by potem im w dupsko wchodzic w Wisle takich moge wymienic cala jedenastke..
ok, wyszedl temu Diazowi mecz... czasem Pawelkowi tez wyjdzie i czy ktos pisze ze to gwiazda ligi? Dong tez duzo mieszal na poczatku, owijal obroncow jak chcial a potem bylo co bylo.. przyklad Donga bo niby Manchester itp.. i ze niby ten z ligi Holenderskiej..przypadkow multum..
pograja tak przynajmniej z 10 kolejek to bede powoli mogl stwierdzic ze cos z nich w przyszlosci bedzie.. albo i nie
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 13.08.2010 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując