forthree napisał(a):

|
Co za różnica, czy jeden, czy drugi byłby tutaj mieszany z błotem jako niewypał transferowy, gracz nie wiadomo skąd.
|
Jakby strzelił 2 bramki został by ulubieńcem kibiców a nie byłby "gnojony". Nie sprzedawaj kitów!
Wystarczyłoby żeby zagrał jak Saidi u parchatych i też byłby doceniony. A niby za co mamy "doceniać" np. Bunozę? Jak zacznie dobrze grać pochwały go nie miną. na razie gra słabo albo co najwyzej średnio.