Wyświetl pojedynczy post
widi
Junior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 13.08.2010, 18:08
tak wszyscy narzekają na Koźmińskiego ale: "Do Wisły trafił jesienią 2001. Zaproponował go grający wtedy w Brescii Marek Koźmiński. - Mauro był u nas na testach, ale nie miał szans dostać się do drużyn" - o kim mowa?