Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
widi
Junior Member
Od: 02.2005
Offline
#
1496
13.08.2010, 18:08
tak wszyscy narzekają na Koźmińskiego ale: "Do Wisły trafił jesienią 2001. Zaproponował go grający wtedy w Brescii Marek Koźmiński. - Mauro był u nas na testach, ale nie miał szans dostać się do drużyn" - o kim mowa?
widi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do widi
Znajdź inne posty napisane przez widi