Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9791
Stary 13.08.2010, 18:01
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pewnie jego kumple z WSI, sowieckiego chowu wyprosili ten pomnik. Gdyby to nie było tak tragiczne to można by powiedzeć kabaret. No ale jak sie wybiera w Polsce do rządzenia ludzi z rodzin, które były volksdeutschami, za autorytety robią kontakty operacyjne ambasady Izraela w Polsce, media TV skupione są w łapach byłych towarzyszy, często tej samej nacji itp. to czego się mozemy spodziewać.
Niebawem pewnie odsłonięcie pomnika żołnierzy Wehrmachtu. No chyba wiadomo kto tego dokona.
Mogą też postawić wspólny pomnik tych co po pijaku spadli z wieży wartowniczej w obozach koncentracyjnych, ale tu moze się nie zgodzić diaspora.
Polacy czyli większość nie mająca nic do powiedzenia w swoim (jeszcze ?) kraju.
Prezio z Budy Ruskiej jego mać !
Nie, lepiej z banderowcem Juszczenko być za pan brat i ani słowa o Wołyniu...
Isakowicz-Zaleski odpwiednio to skomentował. Tak to jest-jak Kaczyński bratał się z banderowcą i słowem o Wołyniu nie pisnął to było ok, jak Komor robi coś podobnego to wtedy mamy argumenty ala Gwiaździsty.
Tylko Wisła!