Zbyychu napisał(a):

|
ej, czemu Ćwielong nagle gra tak, jak u nas nie grał? ;p
|
niby jak? Większośc meczu niewidoczny, ja widziałem tylko 2 akcje jego. Ten Saidi ładnie, ale tylko do pewnego momentu, miał 10 minut błysku a potem klapa, zobaczymy co dalej
