Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 13.08.2010, 17:38
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
ej, czemu Ćwielong nagle gra tak, jak u nas nie grał? ;p
niby jak? Większośc meczu niewidoczny, ja widziałem tylko 2 akcje jego. Ten Saidi ładnie, ale tylko do pewnego momentu, miał 10 minut błysku a potem klapa, zobaczymy co dalej
Odpowiedz cytując