|
Diaz jest średnim piłkarzem, dosyć chaotycznym, który czasem źle się ustawia. Do tego często kryje na radar i jest mało zwrotny jak na bocznego obrońcę, co nie zmienia faktu, że należy docenić, to iż zawsze gra na maxa, nie odstawia nogi i jest największym walczakiem w drużynie.
|