Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33473
Stary 13.08.2010, 16:59
Diaz jest średnim piłkarzem, dosyć chaotycznym, który czasem źle się ustawia. Do tego często kryje na radar i jest mało zwrotny jak na bocznego obrońcę, co nie zmienia faktu, że należy docenić, to iż zawsze gra na maxa, nie odstawia nogi i jest największym walczakiem w drużynie.
Odpowiedz cytując