|
mnie martwi tylko jedno ze nie dzieje sie nic zorganizowanego (np SKWK), stanowiska nie zajmuje nawet Klub a mamy doczynienia tylko z pojedynczymi zrywami 'jednostek' trwa to na tyle długo ze mozna spokojnie stwierdzic ze to NIC nie daje potrzeba czegos wiecej..
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|