Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33464
Stary 13.08.2010, 15:17
ja też uważam, że Diaz na tle pozostałych nie odstawia nogi i walczy - ma chłopak charakter i trochę ma w sobie boiskowego cwaniaka. Większość naszych piłkarzy kojarzy mi się z taką mleczną papką lub z lizuskami - vide Boguski. Brakuje konkretnych wyjadaczy i charakternych chłopaków. Przydałby się też z jeden taki odlotowiec jak Repka w Sparcie Praga - trochę odjechany, ale twardziel trzymający za mordę pozostałych. Wiem, że czasu na transfery jest co raz mniej, dlatego trzeba wybrać trenera, zatwierdzić dyrektora i dać im możliwość wzięcia 2 piłkarzy. Zimą przystąpić natomiast do sprzątania tego cyrku.
Odpowiedz cytując