killzone napisał(a):

A z jakiego powodu wybuchł Widelec 1?
Taa bo reszte kibiców Legii trzeba za raczke zaprowadzić na stadion czarnuchów, bo nikt z nich nie wie gdzie znajduje sie siedziba Warszawskiej Frajerni.
Nawet jezeli byloby tak jak mowisz, to dziwnie jestem przekonany ze pod samym sektorem bylo by z 700 innych ludzi.
|
Czyli tak jak pisałem wyżej, musicie pokazać, że jesteście cool.
Mieliście 2 wyjścia:
- wykupić 300 biletów i normalnie wejść na sektor gości. "Góra" daje info żeby nikt więcej się nie pojawiał żeby nie było powtórki z Widelca.
- pojawić się pod stadionem Polonii w więcej niż 300 głów, co zapewne skończyłoby się Widelcem 2.
Zostajecie w domach, widelca nie będzie, ale będzie wyjazdowe zero z własnego "widzimisie".
Z mojej strony koniec tematu.