Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13743
Stary 13.08.2010, 14:53
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że detal przy tym wszystkim, na co zwraca uwagę Darek, ale kiedy widzę takie detale jak ten:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rzy_R22/39270/

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rzy_R22/39264/

to mnie zalewa.

Że obrzydliwy - wiedziałem, że nie na miejscu - wiedziałem, ale że taki zrobią "trakt królewski" okrąglakowi - to przerosło moje ponure oczekiwania.

Turpizm i bylejakość. Usuną ten spad czy ma tak zostać? Uklepana ścieżynka do wiejskiego ganku. A jak się pięknie prezentuje na dalszym planie:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rzy_R22/39265/
Rozumiem,że chodzi o ten podjazd. Faktycznie jest beznadziejny i nieestetyczny
Do Pana Darka, można by spróbować zwrócić się z tym do inwestora, o zmianę wjazdu pojazdów.
Przecież można wprowadzać pojazdy poprzez rogi każdego z sektorów, a przy okrąglaku zrobić ładne brukowe schody. Ta skarpa i trawa na niej, która dochodzi do murku to kompromitacja projektanta.
Jestem pewny, że żadna osoba z obsługi nie będzie nadkładała drogi idąc wzdłuż trybuny południowej ale będzie kierowała się na skarpę i "kuckiem" do góry, aby dojść do okrąglaka.
Jak już tak ma być mogli zrobić obrzeża palisadowe, o wiele ładniej by się to prezentowało.
Runner



Odpowiedz cytując