Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 13.08.2010, 14:24
O zgrozo:

Kozminski Snr ? On jest dzialaczem dluzej niz ja chodze po tym swiecie (a 30 mi sie klania niedlugo) To jest kandydatura niczym Rogala - tak samo zla, straszna i przerazajaca.
Kozminski Jr ? Koles powiazany z Bog wie jakimi managoi bedzie jak Piekarski i jego brazylijski zaciag do Legii pare lat temu.

Pytam sie skad takie kandydatury? Jezeli wszyscy sie zgadzamy ze polska mysl szkoleniowa zaprowadzi nas do nikad to dlaczego wciaz stawia sie 50 letnia polska mysl menadzerska wraz z jej wszystkimi ukladzikami?
Malinowy król malowanych róż