|
Absolutnie się z Tobą zgadzam czego dowodem jest lista bezrobotnych trenerów z zagranicy którą kilkakrotnie tutaj wstawiałem.Również wolałbym widzieć Dauma,Jimeneza,Manzano czy Aguirre ale tak czy siak jeśli przyjdzie Petrescu również będzie to dobra informacja zwłaszcza jeśli pomyślimy o "polskiej myśli szkoleniowej"
|