Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 13.08.2010, 14:15
Absolutnie się z Tobą zgadzam czego dowodem jest lista bezrobotnych trenerów z zagranicy którą kilkakrotnie tutaj wstawiałem.Również wolałbym widzieć Dauma,Jimeneza,Manzano czy Aguirre ale tak czy siak jeśli przyjdzie Petrescu również będzie to dobra informacja zwłaszcza jeśli pomyślimy o "polskiej myśli szkoleniowej"
Eppur si muove!