Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33457
Stary 13.08.2010, 13:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Junior jest jaki jest, ale jeden niezaprzeczalny argument jest po jego stronie, mianowicie to że potrafi grać na większości pozycji. Wiadomo jaki jest efekt, ale dla mnie jest lepszym zapchajdziurą niż Darek Dudka.
Wole stracić Łobo, Jirsaka i innychm, ale Diaza oddałbym dopiero wtedy gdy będzie zapewniona rywalizacja na każdej pozycji, a na obronie takowej nie mamy
E; Własnie gdzie przeczytałem, ze najlepsi polscy obrońcy to pod krzyżem są.
Jak zapewne większość, problem w tym, że jeleni do nabrania brakuje...
Odpowiedz cytując