Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
krakus
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
4146
13.08.2010, 13:16
W RB Salzburg jest jednak większa presja na wygrywanie. Tam się ładuje dużo kasy więc zarząd oczekuje sukcesów. Ja gram bez stresów juz 6 sezonów Rapidem Wiedeń i stworzyłem ekstra zespół mieszający nawet w LE.
krakus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakus
Znajdź inne posty napisane przez krakus