Wyświetl pojedynczy post
vit-stjärna
Junior Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Göteborg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13732
Stary 13.08.2010, 13:08
do:
Radwi
Member

Na dwa e-maile adresowane do ZKiT nie otrzymalem jeszce odpowiedzi tylko enigmatyczne takie cos: "Potwierdzamy, że otrzymaliśmy wiadomość e-mail. Zostanie ona zadekretowana na pracownika merytorycznego, który w ustawowym terminie udzieli odpowiedzi".

Natomiast odpowiedz p. Niedzialkowskiej to odpowiedz na moj e-mail adresowany osobiscie do niej. Cytuje oryginal mojego e-maila ( dolaczylem tez kilka foto elewacji stadionu, napewno domyslasz sie ktore) : "Przesylam pani kilka zdjec, architektonicznego majstersztyku stadionu Wisly Krakow. Zycze milego ogladania i wielu estetycznych wrazen, przyzna pani, ze faktycznie elewacja stadionu bedzie niepowtarzalna".
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując