|
Innowierca
Offline
|
#1309

13.08.2010, 13:03
|
szorstki napisał(a): 
Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso ) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców.
|
Czyżby?
http://www.wikipasy.pl/Stadion_Cracovii_a_wymogi_UEFA
Buziek_LG napisał(a): 
|
Z tymże 30 001 miejsc musi mieć jeśli chcą go nazywać stadionem klasy Elite.
|
Nie ma już klasy Elite.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf
|
|