Wyświetl pojedynczy post
fortart
Innowierca
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 13.08.2010, 13:03
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Była potem jakaś wizytacja UEFA, która stwierdziła że na stadion III klasy (bo to po prostu stadion III klasy a nie żadne El Paso ) musi być 15 tys. netto - czyli dla kibiców.
Czyżby?
http://www.wikipasy.pl/Stadion_Cracovii_a_wymogi_UEFA

Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Z tymże 30 001 miejsc musi mieć jeśli chcą go nazywać stadionem klasy Elite.
Nie ma już klasy Elite.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf
Odpowiedz cytując